Restart

RESTART

Õpi tegema tervislikumaid valikuid nii toidupoes, kui ka igapäeva toimetustes ning saa harjumus ja soov teha trenni!
1
Minu kaheksa nädalane Restart programm on ideaalne esimene samm selleks,
et ka Sina saaksid liikuda sellise elu suunas. Selle kaheksa nädala jooksul toome iga nädalastelt juurde paar uut harjumust mida saad enda ellu rakendada nii toitumise, treeningute kui ka üldise heaolu ja teadlikuse kohapealt.
2
Selle programmi eesmärgiks on tekitada tervislikud harjumused KOGU ELUKS!
Sa ei pea enam jälgima erinevaid dieete, sööma üksluiselt või lugema kaloreid. Treenimine ei pea olema tüütu kohustus selleks, et saaks rohkem süüa vaid tuju ning enesetunnet tõstev tegevus.
3
Minu kodused treeningprogrammid on hea valik jätkamaks neid häid harjumusi,
mille saavutad Restart programmi läbides. Sinna hulka kuulub ka minu 24/7 tugi vastamaks kõigile küsimustele, mis Sul tekivad ning kuulumine kinnisesse Facebook gruppi, kus kõik samade eesmärkidega ja eluviisiga inimesed saavad olla üksteisele toeks ning miks mitte ka leida sarnaste huvidega uusi tuttavaid!
4
Heas tasakaalus ja just Sinu elustiiliga sobilik tervislik toitumine ning treenimine,
hoiavad Sind tugevana, nii vaimselt kui ka füüsiliselt! Tervislik eluviis tähendab palju enamat, kui lihtsalt trenn ja kalorite lugemine. See on muutnud minu elu kvaliteeti TOHUTULT! Nüüd on Sinu kord!

Meie klientide

Tagasiside

Tunnen end peale programmi targemana. Ja avastasin, et alati saab ka paremini ja tervislikumalt. Minu jaoks oli kõik väga huvitav, nii vanad tõed kui ka uued teadmised. Kõik oli väga põhjalik ja kenasti ühte paketti mõistetavalt kokku pandud.
Selle programmi käigus sai kogu toitumine üksipulgi lahti võetud.
Ja tervislikult kokku tagasi pandud ka.

Sirje, 68

Selle programmi juures meeldib see, et saan süüa sama sööki, mida teisedki. Eriti meeldis minu menüü tagasiside ja see, et saan ka kodus trenni teha!
Tunnen end väga hästi ja tean nüüd palju rohkem toitumisest. Avastasin, et meeletust magusaisust on võimalik lahti saada korraliku toitumisega. Söön nüüd palju rohkem värsket ja toidu kogused on väiksemad.
Jätka samas vaimus edasi!!!

Riina, 42

Minu jaoks oli suurimaks saavutuseks selle programmiga kaalu langus ja ka ree peal püsimine, mitte loobumine. Meeldis, et info lisandus järjest, mitte ei pidanud kõike korraga omandama ja meelde jätma. Avastasin ka, et enesele teadmata olen siiani liigselt suhkrut tarbinud.
Olen programmiga väga rahul, tipp-topp!

Signe, 64“

Selle programmi juures meeldis kõige rohkem individuaalne lähenemine. Alati sai suvalisel ajal küsida ja sai pika põhjaliku vastuse. Ka menüü analüüs oli alati nii pikk ja põhjalik. Ise küll ei oska nii pikalt analüüsida.
Meeldis ka ootamatu challenge. Kui oleks sellest enne programmiga liitumist juttu olnud, siis oleks ma rohkem mõelnud kas ütlen programmile „jah“ või mitte. Niimoodi ootamatult ette visatuna ei olnud enam võimalust vaagida vaid asi tuli kkäsile võtta. Üldse ei kahetse seda, oli hea kogemus kuigi paar korda kogemata teadmatusest libastusin. Hea, et ei teadnud kuna muidu oleks võib-olla heast asjast ilmaasjata loobunud.

 

Monika, 41

Enesetunne on läinud palju paremaks ja jaksan end rohkem liigutada. Sain kinnitust sellele, et kui ennast kätte võtta, siis suudan palju. Kõik on mõtlemises kinni.
Minu jaoks kõige suuremaks võiduks on juurikate söömine. Pole kunagi juurikaid söönud keedetud kujul. Lapsest saati olen neid vihanud. Selle programmi käigus avastasin enda jaoks brokkoli, lillkapsa, oad jne. Suureks võiduks võib lugeda ka seda, et muutsin enda mõttemaailma ja poes käies loen pakendeid ja vaatan mida söön. Kui varem käisin väljas söömas või tellisin valmistoitu, siis nüüd olen hakanud ise süüa tegema.
Mulle meeldis, et reaalselt ei antud toitumiskavasid ette, vaid tuli enda aju kasutada ja muuta enda toitumisharjumusi. Iga nädal olid loengud, kus sain palju uusi teadmisi, mida kasutan kindlasti ka tulevikus edasi.
Sa teed õiget asja! Muudad inimeste toitumisharjumusi ja harid neid uute teadmistega.

„Jane, 32a“

Tunnen end peale Restart programmi palju energilisemalt ja rõõmsamalt. Ning avastasin, et olen täiega tubli ja püüdlik kui selleks võimalus antakse. Tean nüüd tervislikust toitumisest nii palju rohkem ja et kui lihtne see tegelikult olla võib. Eriti meeldisid mulle need kodused treeningud, mis programmiga kaasas käivad, uued põnevad retseptid ja see kambavaim mis grupis koos tekkis.

„Birgit, 19a“

Sold out

Liikmelisus

4.99  / kuumakse